Jak powstał Quantec?

Quantec powstał z potrzeby ratowania zdrowia, jego twórcy Petera von Buengnera. Gdy tradycyjna medycyna nie potrafiła pomóc postanowił ratować się medycyną niekonwencjonalną. Zrodził się pomysł wykorzystania zasad fizyki kwantowej i diody z białym szumem w nowatorskim urządzeniu. Quantec okazał się sukcesem i w niedługim czasie został doceniony złotym medalem na Targach Urządzeń Innowacyjnych organizowanych na Krymie.

Oczywiście istnienie Qunataca to nie tylko potrzeba chwili. Żeby jego powstanie było możliwe potrzebne były wieloletnie badania na temat materii.

 

Fizyka dawniej i dziś

Na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci badacze mając coraz czulsze i wyspecjalizowane urządzenia, zagłębiali się coraz bardziej w budowę otaczającego nas świata. Dzięki temu odnajdywali coraz mniejsze składowe, które mają wpływ na nasz istnienie. Ich rozmiar i środowisko nie pozawalały badać i opisywać ich tradycyjną fizyką stworzoną przez Isac’a Newtona.

Fizyka, którą poznawaliśmy w naszych szkołach sprawdzała się w świecie w skali makro, czyli tej namacalnej, widzianej gołym okiem lub przez proste mikroskopy. Teraz potrzebne były nowe wytyczne pasujące do świata w dużo mniejszej skali - skali mikro. Zapoczątkował je Alberta Einstein. Poszerzył on zakres tradycyjnej mechaniki o odległości czasoprzestrzenne i energie, dla których przewidywania mechaniki klasycznej nie sprawdzały się.

Aby lepiej zrozumieć te zmiany zapraszam do wysłuchania ciekawego wystąpienia:

Andrzeja Dragan na TEDx Poznań

Nowe spojżenie na materie

Bardzo szybko zaczęła rozwijać się nowa dziedzina nauki, jaką jest fizyka kwantowa. Dowiodła ona, że wszystko, co istnieje we wszechświecie ma swój budulec w postaci cząstek elementarnych. Cząstki elementarne są „cegiełkami” każdej materii, ale również naszych pól morficznych.

Pola morficzne są nośnikami informacji o naszym stanie. Informacje te mogą być dziedziczne lub nabyte, a dotyczą zarówno myśli, emocji jak i stanu zdrowia. Wiedzę tę zaczęto zgłębiać, a zasady z nią związane nazwano radioniką. Pojęcie pól morficznych wprowadził do nauki embriolog Aleksander Gurwitsch, a rozpowszechnił Rupert Sheldrake, którego publikacje były szeroko komentowane przez wielu parapsychologów.

 

Fotony bliźniacze w praktyce

W ostatnich dekadach proces poznawania świata przyśpieszył. Potrafimy stworzyć bliźniacze wersje fotonów - będących częścią pola morficznego - które zgodnie z zasadami fizyki kwantowej pozostają w nieustannej komunikacji. To już tylko krok by za ich pomocą zacząć oddziaływać na pole morficzne, a więc nasze zdrowie i wszystko, co nas otacza. W jaki jednak sposób odczytać informacje z pola morficznego na fotografii i jak wydawać mu polecenia zmieniające nasze zdrowie i samopoczucie? Na te pytania odpowiada Peter Buengner i opracowane przez niego urządzenie – Quantec.

 

Proces terapii

Do odczytania informacji o naszym zdrowiu Quantec wykorzystuje zjawisko fotogrfii i nowatorską diodę z białym szumem. Dioda „skanując” cyfrową wersję zdjęcia odczytuje nasze pole morficzne, czyli informacje przekazywane w fotonach bliźniaczych naszego ciała.

Następnie dzięki specjalnemu oprogramowaniu komputerowemu i zasadom radioniki Quantec pozwala korygować nasze pole morficzne, wysyłając wibracje finalnego stanu, jaki chcemy osiągnąć. Robi to za pomocą innych wibracji zwartych w tzw. wpisach terapii, nadawanych za pomocą tej samej diody z białym szumem, która skanuje zdjęcie.

Jak to się dzieje, że terapia dociera do nas, mimo że znajdujemy się daleko od urządzenia? To sprawka fizyki kwantowej, a konkretnie przepływu informacji między fotonami bliźniaczymi. Jest on niemal natychmiastowy ponieważ prędość ich przeplywu jest znacznie więkasza niż prędkość światła. W fizyce takie najmniejsze możliwe do zbadana porcje nazywamy kwantami. To do nich właśnie nawiązuje nazwa urządzenia.

Na koniec zapraszam do zapoznania się filmem Davida Sereda opisujący zjawisko komunikacji kwantowej:

Złoty medal Krym 2010

Wyjątkowe urządzenie

Quantec to na dzień dzisiejszy jedyne urządzenie, które przy pomocy fotonów bliźniaczych, potrafi wysłać oczyszczającą informację do fotografowanego obiektu tak by stymulowała system bilogiczny. Quantec rolę intrefejsu pomiędzu świadomością, a maszyną. 

Urządzenie, składające się z komputera i wspomnianej wcześniej diody wraz ze specjalistycznym opragramowaniem, skonstruowano na uniwersytecie w Princeton. Tam po II wojnie światowej Albert Einstein badał zagadnienia fizyki kwantowej.

 

Wystarczy fotografia?

Tak! Fotografia jest odbiciem cząstek fotografowanego obiektu. Zdjęcie i obiekty fotografowane posiadają, zatem fotony bliźniacze, które zgodnie z najnowszymi odkryciami pozostają w ze sobą w stałej łączności.

Urządzenia Quantec skanuje fotografie za pomocą diody z białym szumem, która pozwala na odczytanie pola morficznego. Wynik tego procesu to gotowa i zaplanowana w czasie terapia. Jest ona wszechstronna i uniwersalna, co oznacza, że może dotyczyć każdego aspektu zdrowia fizycznego i psychicznego. Następnie ta sama dioda wykorzystując komunikacje fotonów bliźniaczych, za pomocą specjalnego oprogramowania potrafi wpłynąć na nasze zdrowie, niezależnie od tego jak daleko się znajdujemy.

Quantec posiada w swojej bazie ponad 100 000 wpisów dotyczących zaburzeń chorobowych, które wykorzystuje przy skanowaniu zdjęcia i ustalaniu terapii. Przykładowe bazy danych to akupunktura, afirmacja, homeopatia, esencje dr Bach, obciążenia i psychofizjologia. Baza ta jest nieustannie rozbudowywana i można do niej dodać dowolne treści.


 

 

 

 

 

          Peter von Buengner - twórca urządzenia

Strona producenta QUANTEC GmbH - www.quantec.eu

tel. 512 301 331, tel. 22 847 25 54 ,
[javascript protected email address]

Copyright © 2017 Quantec. Wszelkie prawa zastrzeżone