Jak powstał Quantec?

Quantec powstał z potrzeby ratowania zdrowia, jego twórcy Petera von Buengnera. Gdy tradycyjna medycyna nie potrafiła pomóc postanowił ratować się medycyną niekonwencjonalną. Zrodził się pomysł wykorzystania zasad fizyki kwantowej i diody z białym szumem w nowatorskim urządzeniu. Quantec okazał się sukcesem i w niedługim czasie został doceniony złotym medalem na Targach Urządzeń Innowacyjnych organizowanych na Krymie.

Oczywiście istnienie Qunataca to nie tylko potrzeba chwili. Żeby jego powstanie było możliwe potrzebne były wieloletnie badania na temat materii.

 

Fizyka dawniej i dziś

Na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci badacze mając coraz czulsze i wyspecjalizowane urządzenia, zagłębiali się coraz bardziej w budowę otaczającego nas świata. Dzięki temu odnajdywali coraz mniejsze składowe, które mają wpływ na nasz istnienie. Ich rozmiar i środowisko nie pozawalały badać i opisywać ich tradycyjną fizyką stworzoną przez Isac’a Newtona.

Fizyka, którą poznawaliśmy w naszych szkołach sprawdzała się w świecie w skali makro, czyli tej namacalnej, widzianej gołym okiem lub przez proste mikroskopy. Teraz internetowe kasyno Wazamba Polska potrzebne były nowe wytyczne pasujące do świata w dużo mniejszej skali - skali mikro. Zapoczątkował je Alberta Einstein. Poszerzył on zakres tradycyjnej mechaniki o odległości czasoprzestrzenne i energie, dla których przewidywania mechaniki klasycznej nie sprawdzały się.

Aby lepiej zrozumieć te zmiany zapraszam do wysłuchania ciekawego wystąpienia:

Andrzeja Dragan na TEDx Poznań

Nowe spojrzenie na materie

Bardzo szybko zaczęła rozwijać się nowa dziedzina nauki, jaką jest fizyka kwantowa. Dowiodła ona, że wszystko, co istnieje we wszechświecie ma swój budulec w postaci cząstek elementarnych. Cząstki elementarne są „cegiełkami” każdej materii, ale również naszych pól morficznych.

Pola morficzne są nośnikami informacji o naszym stanie. Informacje te mogą być dziedziczne lub nabyte, a dotyczą zarówno myśli, emocji jak i stanu zdrowia. Wiedzę tę zaczęto zgłębiać, a zasady z nią związane nazwano radioniką. Pojęcie pól morficznych wprowadził do nauki embriolog Aleksander Gurwitsch, a rozpowszechnił Rupert Sheldrake, którego publikacje były szeroko komentowane przez wielu parapsychologów.

 

Fotony bliźniacze w praktyce

W ostatnich dekadach proces poznawania świata przyśpieszył. Potrafimy stworzyć bliźniacze wersje fotonów - będących częścią pola morficznego - które zgodnie z zasadami fizyki kwantowej pozostają w nieustannej komunikacji. To już tylko krok by za ich pomocą zacząć oddziaływać na pole morficzne, a więc nasze zdrowie i wszystko, co nas otacza. W jaki jednak sposób odczytać informacje z pola morficznego na fotografii i jak wydawać mu polecenia zmieniające nasze zdrowie i samopoczucie? Na te pytania odpowiada Peter Buengner i opracowane przez niego urządzenie – Quantec.

 

Proces terapii

Do odczytania informacji o naszym zdrowiu Quantec wykorzystuje zjawisko fotogrfii i nowatorską diodę z białym szumem. Dioda „skanując” cyfrową wersję zdjęcia odczytuje nasze pole morficzne, czyli informacje przekazywane w fotonach bliźniaczych naszego ciała.

Następnie dzięki specjalnemu oprogramowaniu komputerowemu i zasadom radioniki Quantec pozwala korygować nasze pole morficzne, wysyłając wibracje finalnego stanu, jaki chcemy osiągnąć. Robi to za pomocą innych wibracji zwartych w tzw. wpisach terapii, nadawanych za pomocą tej samej diody z białym szumem, która skanuje zdjęcie.

Jak to się dzieje, że terapia dociera do nas, mimo że znajdujemy się daleko od urządzenia? To sprawka fizyki kwantowej, a konkretnie przepływu informacji między fotonami bliźniaczymi. Jest on niemal natychmiastowy ponieważ prędość ich przeplywu jest znacznie więkasza niż prędkość światła. W fizyce takie najmniejsze możliwe do zbadana porcje nazywamy kwantami. To do nich właśnie nawiązuje nazwa urządzenia.

Na koniec zapraszam do zapoznania się filmem Davida Sereda opisujący zjawisko komunikacji kwantowej:

Autorskie rozwiązania:

Dioda z białym szumem
Quantec to najnowocześniejsze urządzenie do instrumentalnej biokomunikacji. Firma Quantec GmbH dziłająca rynku od 20 lat ma obecnie największe doświadczenie w zastosowaniu diod generujących biały szum. Inne urządzenia do biorezenonansu dziłają wykorzytsując generatory pseudolosowe (PRNG) i nie mają one tych samych możliwości interakcji ze świadomością i z polami morficznymi jak "prawdziwe" generatory (TRNG). Badania nad biorezenonansem udowodniły, że wyników, które można osiągnąć poprzez terpie Quantekiem wogóle nie da się uzyskać przy innych urządzeniach bez diody z białym szumem.

Kwantowe splątanie
Obok fal skalarnych Quantec przekazuje również informacje poprzez procesy znane w fizyce kwantowej jako „ efekty nielokalne”.

Zautomatyzowane napromieniowywanie
Quantec fizycznie napromieniowywuje obiekty docelowe. Każdya terapia nadawana i realizowana jest w czasie rzeczywistym

ExpertScan
Dzieki zastosowaniu specjalistycznego programu rozszerząjącego Quantec jako jedyne urządzenie dostepne na rynku, wskazuje psychosomatyczne przyczynę choroby.

peter tworca urzadzenia quantec

Peter von Buengner - twórca urządzenia

Strona producenta QUANTEC GmbH - www.quantec.eu


Quantec jest dostępny w 13 językach. Bazy danych zawierają ponad 100.000 wpisów. Jest to najczęściej sprzedawany system komputerowy z dziedziny instrumentalnej biokomunikacji i biorezonansu. QUANTEC jest po prostu czymś wyjątkowym . .

nagroda złoty medal krym 2010

Zloty medal Krym 2010

tel. 512 301 331, tel. 22 847 25 54 ,
[javascript protected email address]

Copyright © 2024 Quantec. Wszelkie prawa zastrzeżone