Quantec - Terapia krok po kroku

Program Quantec posiada setki baz danych służących do zrobienia terapii. Są w nich zapisane informacje o wszystkim co może nam pomóc i czym jesteśmy obicążeni.

Do programu wprowadza się zdjęcie w formie cyfrowej. Podczas skanowania dioda odczytuje negatywne energie zawarte w naszym ciele, a także niedobór witamin, minerałów czy pozytywnych emocji, bez których źle funkcjonujemy. Na dany moment skanowania, mamy więc pełny wizerunek naszego ciała, duszy i umysłu. Wszystko to, jak już opisywaliśmy, odczytywane jest z pola morficznego zapisanego na zdjęciu. Kolejny etap to przekazywanie informacji pomiędzy fotonami bliźniaczymi, czyli składowymi naszego pola morficznego.

Kasyna to świetna propozycja, każdy zainteresowany znajdzie tutaj swoje własne cele, które będą możliwe w swoim własnym wykonaniu do poprawnego spełnienia. Ogólnie rzecz biorąc, kasyna TopKasynoonline Polska bardzo dobrze spisują się w praktyce, na co warto jest zwrócić uwagę. Ich możliwości w dzisiejszych czasach są bardzo dobre, ponieważ one same zapewniły sobie drogę do sukcesu. Wejdź na naszą stronę, zobacz jak z nimi grać, aby móc pokusić się o odpowiedni sukces. Mamy letnie doświadczenie rozgrywek z kasynami, dlatego też nasze informacje, będą pomocnymi.

W jaki sposób tekst pisany może być terapią na różne dolegliwości? Otóż w numerologii, liczby i litery mają swoją określona częstotliwość drgań. Istnieje też pojęcie wibracji kształtu. My mamy swoją datę urodzenia, imiona i nazwiska, emocje, uczucia, zdarzenia itd. Wszystkie te elementy posiadają swoją wibracje. Jeżeli zapisujemy coś na twardym dysku w komputerze, to litery i cyfry zapisują się w systemie zero-jedynkowym. Dioda z białym szumem potrafi ten zapis przetworzyć i oddziaływać na pole morficzne zdjęcia. W ten sposób Quantec „wysyła” terapie do konkretnego obiektu.

Wibracje wszystkich terapii ustalane są na zasadzie homeopatycznej potencji - D, C, LM - tak, by pasowały rezonansowo w 100% do negatywnych wibracji odczytanych w naszym ciele.

Dalej Quantec ustala długość, interwał i czas nadawania. Przy każdym następnym skanowaniu dioda ustala nowe potencjonowanie stosowne do stanu naszego pola morficznego, które jest ciągłej zmianie. Jest to bardzo delikatna terapia oczyszczająca. Nie ma przy jej stosowaniu przykrych efektów zwrotnych nawet, jeśli elementem składowym terapii jest przekazywanie wibracji silnych leków.

 

panel sterujacy system quantec

Panel do obsługi urządzenia Quantec

 

Czy proces terapii jest jednorazowy?

W trakcie trwania terapii dioda informuje o potrzebie wymiany wpisów, poleca zakończyć wcześniej terapię, zrobić drugą terapię zastępczą, lub dodatkową. Może też dać polecenie aby dołożyć wibracje kilku minerałów, suplementów, homeopatii, trochę energii, lub całkowitą zmianę potencji i interwałów terapii.

Taką terapię można traktować, jako doraźne leczenie. Przerywać ją i wracać, gdy czujemy taką potrzebę. Terapię można też prowadzić długoterminowo, aby utrzymywać zdrowie i samopoczucie w optymalnej formie. Dokładnie na takiej samej zasadzie, jak opłacalne dla naszego zdrowia jest długoterminowe trzymanie zdrowej diety i aktywność fizyczna.

Sama jestem przykładem i dowodem na utrzymujące zdrowie działanie moich terapii. Pracując i wykorzystując Quantec od 2007 roku funkcjonuje bez rejestracji w jakiekolwiek przychodni lekarskiej i cieszę się doskonałym zdrowiem.

tel. 512 301 331, tel. 22 847 25 54 ,
[javascript protected email address]

Copyright © 2024 Quantec. Wszelkie prawa zastrzeżone